Teplota: 4.3 °C | Vítr: 1.8 m/s | Tlak: 974.4 hPa | Srážky: 11.6 mm mlyn@hhotels.cz

Firemní akce

FIREMNÍ AKCE

Hotel Mlýn Karlštejn nabízí kromě komfortně vybavených pokojů také konferenční prostory, které si můžete pronajmout. Hledáte-li ve Středních Čechách místo pro firemní akce, semináře nebo teambuildingové aktivity, představuje pro vás Romantický hotel Mlýn ideální místo. Disponuje konferenčními prostory, které jsou uzpůsobeny k pořádání nejrůznějších akcí. Hlavní konferenční salonek Petrarca s klimatizací má kapacitu až 60 osob.

Konferenční prostory si můžete rezervovat na telefonu: +420 311 744 411 nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

Romantický Hotel Mlýn Karlštejn je velmi dobře dostupný z hlavního města. Centrum Prahy dělí od Karlštejna pouhých 20 kilometrů, tedy zhruba 45 minut cesty autem. Z Prahy je i skvělé spojení každou půl hodinu moderním vlakem, cesta Vám zabere přibližně 40 minut a hotel najdete pouze pár minut chůze od nádraží Karlštejn.

Na rozdíl od jiných hotelů, hotel Mlýn nabízí rozlehlé prostory i mimo budovu, součástí areálu je ostrov 2 500 m2. Relaxační centrum se saunou a vířivkou tak jen doplňuje komplex nabízených služeb hotelu. Díky dobré vybavenosti a strategické poloze je Hotel Mlýn oblíbeným místem pro pořádání i různých firemních outdoorových a teambuildingových akcí.

Pro firemní akce hotel nabízí kompletní stravování a coffee breaky včetně grilování na terase či hotelovém ostrově. Grill Restaurant Mlýn je vyhlášený i svými rybími specialitami.

Během sezony lze pronajmout celý hotelový ostrov s party stanem a grilem. Ostrov je vhodný například pro pořádání rautů, prezentací či svateb – max až 200 osob.

Pro zpestření programu můžete navíc vlastní firemní semináře propojit s akcemi pořádanými na hradě Karlštejn, které zahrnují například večerní prohlídky či koncerty a zpříjemnit tak pobyt na Karlštejně sobě i ostatním. Můžete také nakrmit velbloudy a oslíky v naší domácí ZOO.

Anebo si zajít do blízké Řecké Taverny U Ezopa a ochutnat řecké speciality či do nově otevřeného Penzionu Karlštejn, který nabízí speciality české kuchyně a několik druhů točeného piva.